ЗНО 2019: з яких предметів складатимуть іспити абітурієнти

Характеристики сертифікаційних робіт з  11 дисциплін зовнішнього незалежного тестування затвердив Український центр оцінювання якості освіти.

Відповідно до наказу, було затверджено загальну характеристику  сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2019 з української мови та літератури, історії України, німецької, англійської, іспанської, французької мов, фізики, математики, біології, хімії, географії.

Сертифікаційна робота з української мови та літератури містить 58 завдань і складається з трьох частин. на виконання відводиться 180 хвилин.

Результати завдань першої та третьої частини мають бути зараховані як ДПА для учасників зовнішнього незалежного оцінювання, які у 2019 році здобувають повну загальну середню освіту. Максимальна кількість балів, за умови правильного виконання усіх тестових завдань, 104.

Роботи з іноземних мов міститимуть 59 завдань, на їх виконання відводиться 150 хвилин. Максимальна кількість балів за цей тест - 72.

Сертифікаційна робота з історії України  містить 60 завдань і складається з двох частин, за вибором учасника зовнішнього незалежного оцінювання, результати завдань першої частини  будуть зараховані як ДПА. На виконання тесту відводиться 150 хвилин. , за цей іспит абітурієнт має можливість отримати максимум - 94 бали.

Усі характеристики сертифікаційних робіт визначені у наказі Українського центу оцінювання якості освіти (УЦОЯО).


 
| Карта сайту |