ЗНО 2014: перелік предметів та пробне тестування

Наказ про зовнішнє незалежне оцінювання учбових досягнень осіб, які висловили бажання вступати до  вищих учбових закладів України у 2014 році, було затверджено Міністерством освіти та науки України.

У 2014 році особи, що будуть вступати до вищих учбових закладів, матимуть можливість складати ЗНО з 11 предметів: українська мова та література, біологія, математика, історія України, всесвітня історія, російська мова, одна з іноземних мов (німецька, англійська, французька, іспанська), зарубіжна література, хімія, фізика та географія.

По бажанню вступника тестові зошити з математики, географії, хімії, фізики, біології, всесвітньої історії та історії України йому перекладуть російською, молдовською, польською, кримськотатарською, угорською або румунською мовами, а з зарубіжної літератури - російською мовою.

Усі бажаючі зможуть пройти тести не більш ніж з чотирьох предметів.

Першого листопада розпочнеться реєстрація для участі у пробному тестуванні. Реєстрацію проводитимуть до 30 листопада регіональні центри оцінювання якості освіти.

22 березня - українська мова і література, російська мова, фізика, хімія, одна з іноземних мов та всесвітня історія.

29 березня - історія України, географія, математика, світова література, біологія.

Для реєстрації абітурієнт повинен вказати прізвище, ім'я, по батькові, контактний телефон, місце постійного проживання, перелік предметів пробного ЗНО, мову (якою бажає пройти тестування). У 2014 році вартість одного пробного ЗНО складатиме 89 грн.


 
| Карта сайту |