Необхідно

1. Апеляційна заява має бути подана абітурієнтом згідно зі встановленим зразком (подається нижче) на ім’я директора Українського центру оцінювання якості освіти не пізніше ніж через три дні після оголошення результату ЗНО з предмета, результат якого ви хочете оскаржити (дата буде визначатися за відтиском штемпеля відправлення на поштовому конверті).

2. Зазначити в апеляційній заяві своє прізвище, ім’я, по батькові, номер Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання, назву предмета, результат із якого оскаржується, а також номер контактного телефону. 

3. Надіслати апеляційну заяву рекомендованим листом за адресою: 01135, м. Київ, вул. Чорновола, 24 (із поміткою «Апеляційна комісія УЦОЯО»).

4. Чекати на інформацію щодо часу і місця (має бути виставлена не пізніше за день до розгляду вашої апеляції) на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. 

5. За бажанням, бути присутнім на розгляді апеляції.

6. Всі матеріали з інформацією щодо результатів апеляції, тобто витяг із протоколу засідання апеляційної комісії, копії бланків відповідей, картка абітурієнта, будуть надіслані вам на адресу, яка була указана при реєстрації для участі у тестуванні.

 Увага! Наголошуємо на таких моментах:

1. Апеляційну заяву можна подати протягом трьох днів після оприлюднення результатів.

2. В кожній апеляційній заяві оскаржуються результати з одного предмету.

3. Якщо у заяві не будуть вказані якісь дані, комісія може залишити її без розгляду.

4. Заява розглядається, як правило, протягом десяти днів після її надходження.


 
| Карта сайту |